Regulamin

Regulamin sklepu:

I. Zasady zamawiania:

1. Zamówienia można składać poprzez:
– stronę www.gabinet-logopedyczny.com.pl
2. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto
3. Do zamówień wystawiamy standardowo rachunek z danymi podanymi przez Klienta.
4. Klient może zrezygnować z zamówienia do momentu jego wysłania, poza produktami pobieranymi jako PDF. Produkty w formacie PDF nie podlegają zwrotowi.
5. Klient może zrezygnować bądź domawiać produkty do momentu wystawienia dokumentu płatności
6. Zmiany te mogą być wprowadzone poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy ze sklepem.

II. Wysyłka i zapłata

1. Termin otrzymania przesyłki = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy przez firmę przewozową
2. W sklepie możliwe są następujące formy dostawy:

– Poczta Polska (płatność przelewem) – koszt dostawy według cennika Poczty Polskiej – przewidywany czas dostawy 5 dni roboczych

– Odbiór osobisty (w Gabinecie Logopedycznym ul. Kazimierza Odnowiciela 23, 62-010 Pobiedziska, po uprzednim umówieniu się telefonicznie: tel. 795-167-170) – koszt dostawy 0 zł.

– mail – e-booki w formie pdf – wysyłane są na adres mailowy podany przez kupującego – koszt dostawy 0 zł.

Powyższe koszty dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski.
W sklepie internetowym możliwe są następujące formy płatności:

– przedpłata na nasze konto: 41 1090 1450 0000 0001 1485 7993
– szybkie płatności typu Dotpay
– gotówką w Gabinecie Logopedycznym

Towary zostają wysłane do Klienta po skompletowaniu zamówienia oraz zaksięgowaniu wpłaty. Zamówienia e-booków w formie pdf – wysyłane są na adres mailowy podany przez kupującego po zaksięgowaniu wpłaty. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem lub przedłużającym się czasem kompletowania zamówienia (przekraczającym 4-5 dni roboczych) Klient zostaje o tym informowany i może podjąć następujące decyzje:

– realizacja częściowa
– wydłużenie czasu oczekiwania
– anulowanie całego zamówienia

Gabinet Logopedyczny zastrzega sobie prawo do zmian w asortymencie oraz zmian cen produktów w przypadku np. nagłego podniesienia cen przez producenta/dystrybutora. W takich wypadkach Klient zostaje poinformowany o zmianie ceny i podejmuje decyzję czy zgadza się na inną ceną zamawianego Produktu, czy z niego rezygnuje.

III. Reklamacje, zwroty, odstąpienie od umowy

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Towar zakupiony przez Konsumenta podlega reklamacji w razie jego niezgodności z umową. Reklamację prosimy składać na adres Sprzedawcy.
Klient w ramach reklamacji może żądać doprowadzenia rzeczy do stanu, w którym będzie ona zgodna z zawartą umową przez nieodpłatną naprawę bądź wymianę na nową. Jeżeli jednak naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów – Kupujący ma prawo domagać się obniżenia ceny, albo odstąpić od umowy.
W innych przypadkach ze względu na specyfikację produktu – płyta cd z nagraniem, plik e-book, prezentacja PowerPoint – klient nie ma możliwości odstąpić od umowy po otrzymaniu produktu.

O ustosunkowaniu się do reklamacji Konsument będzie poinformowany w terminie 14 dni.

Jeżeli towar zostanie uznany za niezgodny z umową, zwracamy koszt odesłania towaru (w sprawie sposobu przesyłki towaru oraz sposobu zwrotu pieniędzy prosimy przedtem skontaktować się telefonicznie lub mailowo ze Sprzedawcą). Gdy reklamacja nie zostanie uznana, Kupujący pokrywa koszty transportu reklamowanego towaru.
Przed odesłaniem prosimy o kontakt w tej kwestii.

IV. Bezpieczeństwo i polityka prywatności

1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu internetowego są poufne.
W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

2. Gabinet Logopedyczny zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, jednak ewentualne zmiany w żadnym razie nie będą sprzeczne z postanowieniami pkt. 1.
Każdego naszego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.gabinet-logopedyczny.com.pl

3. W czasie korzystania z serwisu Gabinetu Logopedycznego Klient może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
Dane, o które będziemy prosić, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziemy prosić o podanie pełnych danych osobowych.

4. Gabinet Logopedyczny zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji dotyczących swojej oferty osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Informacje te odnoszą się bezpośrednio do serwisu Gabinetu Logopedycznego, usług i produktów (np. nowości, zmiany, promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).

Dane kontaktowe i numer konta do dokonywania przelewu:
Gabinet Logopedyczny
Alicja Rominiecka-Stec
Pobiedziska 62-010
Ul. Kazimierza Odnowiciela 23
Tel.795-167-170
Nip 777-290-52-07
Nr konta: 41 1090 1450 0000 0001 1485 7993